Szerokie zastosowanie podnośników koszowych nie tylko w budownictwie

Podnośniki koszowe znajdują swoje zastosowanie w wielu różnych branżach i przy wielu różnych pracach – nie tylko w branży budowlanej. Prac związanych z koniecznością podniesienia na dużą wysokość pracownika lub materiałów czy towarów nie brakuje. Są one codziennością w zakładach produkcyjnych, centrach logistycznych, magazynach, placach budowy czy nawet w branży reklamowej.

Zastosowanie podnośnika koszowego

Firmy, takie jak nasza, które oferują wynajem podnośników koszowych, nie mogą narzekać na brak zleceń, ponieważ ogromne zastosowanie tych urządzeń sprawia, że zamówień na usługi podnośnikowe nie brakuje, a wiele z nich to stała współpraca.

Przykłady zastosowania

Mobilne podnośniki koszowe, czyli tzw. podnośniki samojezdne, znajdą pracę w każdej firmie zajmującej się pielęgnacją zieleni w parkach, na ulicach, czy każdym innym miejscu, gdzie występują drzewa, w firmach remontowo-budowlanych do montażu okien, prac wykończeniowych, montażu i konserwacji oświetlenia i wielu innych prac. Nie jest rzadkością wykorzystanie podnośników przez firmy energetyczne, które korzystają z bezpiecznych koszy na ramieniu podnośnika przy pracach modernizacyjnych, usuwaniu awarii.

Podnośniki na samochodach bardzo często pracują w branży reklamowej. Montaż billboardów czy telebimów reklamowych, prace konserwacyjne czy zmiana plakatów na wielkogabarytowych billboardach to wręcz idealne zadania dla pracowników wspieranych przez bezpieczny i solidny kosz podnośnika samojezdnego. Niektóre firmy zajmujące się reklamą zewnętrzną mają własne podnośniki lub korzystają z usług podnośnikowych i pomocy doświadczonych operatorów.

podnośniki koszowe

Z powodzeniem można znaleźć nie jeden podnośnik na halach produkcyjnych czy w magazynach, gdzie najłatwiejszym sposobem na układanie towarów, paczek czy przedmiotów na wysoko położonych półkach jest oczywiście skorzystanie z odpowiedniego modelu podnośnika nożycowego. W dzisiejszych czasach bez pomocy podnośników w takim środowisku pracy byłoby bardzo ciężko sprawnie wykonywać pracę magazyniera. Ten, kto pracował chociaż jeden dzień na magazynie np. marketu wie, że drabina to już przeżytek i że bez podnośnika nie da się sprawnie realizować prac.

Przeczytaj: Podstawowe zagrożenia w pracy podnośników

Oferujemy podnośniki

Nasza firma oferuje podnośniki koszowe klientom, dla których zastosowanie bezpiecznego kosza na ramieniu wysięgnika będzie najlepszym sposobem na zrealizowanie danego zadania. Podejmujemy się różnych zleceń, pomagamy dobrać najlepsze urządzenia oraz sposób wykonania zadania, a nasze maszyny gwarantują nie tylko bezpieczeństwo, ale i sprawny przebieg realizacji usługi na wysokim poziomie.

Zapraszamy Państwa do współpracy!

wynajem podnośników koszowych