Podstawowe zastosowania podnośników koszowych w naszej firmie

O zastosowaniu podnośników koszowych można powiedzieć bardzo dużo, ponieważ są to maszyny, które ułatwiają pracę w różnych branżach, a także w różnych rodzajach prac. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Państwu najczęściej realizowane prace z wykorzystaniem podnośników koszowych, które wynajmowane są w naszej firmie.

Wielokrotnie mieliśmy okazję udostępniać nasze podnośniki koszowe do ratowania zwierząt. Chyba każdemu z Państwa znane są sytuacje, gdy kot wchodzi na drzewo i nie potrafi lub boi się z niego zejść. Często do takich zdarzeń wzywani są strażacy, ale również często firmy oferujące podnośniki są gotowe, by pomóc bezpiecznie ściągnąć pupila na ziemię. Nasze podnośniki samojezdne wiele razy umożliwiały ściągnięcie zwierzaka z drzewa czy z wysoko położonej półki na budynku, gdy kociak czy inny zwierzak spadł z balkonu czy wyskoczył z okna. Radość właściciela zwierzęcia, które udaje się uratować z opresji, jest bezcenna!

W sezonie zimowym nasi klienci bardzo chętnie wynajmują podnośniki, by zadbać o swoje bezpieczeństwo i spełnianie obowiązku wynikającego z przepisów budowlanych. Mowa oczywiście o usuwaniu śniegu z dachów oraz niebezpiecznych sopli. Podnośnik koszowy jest tutaj bardzo pomocny i zezwala na bezpieczne usuwanie śniegu i lodu. W zimie nasze podnośniki każdego dnia wyjeżdżają z bazy do tego typu zamówień.

Wynajem podnośników w Warszawie niezwykle często wykorzystywany jest przy biurowcach i apartamentowcach. Dzięki maszynom z solidnym koszem mycie okien na wysokościach jest bezpieczne i zdecydowanie łatwiejsze do wykonania. Współpracujemy z wieloma firmami, które myją okna w biurowcach i zapewniamy im obsługę podnośnikami na bardzo dobrych warunkach finansowych. Można powiedzieć, że przykładamy się do tego, by warszawskie biurowce lśniły czystością, przynajmniej na zewnątrz!

wynajem podnośników koszowych

W okresie świątecznym zwraca się do nas wiele firm, które chcą wynająć podnośniki samochodowe po to, by rozwiesić ozdoby świąteczne na placach, budynkach firmowych czy w innych miejscach, w których będzie można zobaczyć magię bożonarodzeniowych światełek. W Warszawie każdego roku dostarczamy podnośniki, dzięki którym ozdobione są stołeczne latarnie, parki, place czy budynki firm i przedsiębiorstw.

Podnośniki zapewniamy również przy realizacji usług związanych z reklamą zewnętrzną. Naszymi klientami są agencje reklamowe, które korzystają z podnośników, by wyklejać wielkie billboardy plakatami reklamowymi, modernizować istniejące billboardy, montować nowoczesne telebimy. Przy pomocy podnośnika takie prace są łatwiejsze i bezpieczniejsze.

Duży procent usług podnośnikowych, które realizujemy, to prace wykończeniowe i montażowe, typowe dla branży budowlanej. Nasi operatorzy podnośników koszowych pomagają przy montażu okien, malowaniu ścian, układaniu dachów, montażu czy modernizacji rynien i przy wielu innych pracach realizowanych przez budowlańców.

A jakie usługi możemy zrealizować dla Państwa?