Wybierz podnośniki koszowe i zapewnij bezpieczeństwo pracownikom

Prace na wysokościach można realizować za pomocą tradycyjnego rusztowania lub można skorzystać z pomocy podnośników koszowych. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo, a także sprawny przebieg prac swoim pracownikom – warto zainwestować w wynajem podnośników, które są zdecydowanym ułatwieniem i pomocą w dzisiejszej branży budowlanej, a także w wielu innych środowiskach pracy.

Rozstawienie zwyczajnego rusztowania wymaga sporo czasu, a także odpowiedniej ilości miejsca, aby móc je rozstawić. Nie jest ono zbyt wygodne, ponieważ pracownicy muszą przemieszczać się między poszczególnymi kondygnacjami po drabinie. Przejścia są wąskie, a jeden błąd podczas konstrukcji może skończyć się tragicznie. Aby materiały budowlane czy elementy konstrukcyjne znalazły się na odpowiedniej wysokości – trzeba je albo wnieść albo wciągnąć na linie zawieszonej na rolce. Można powiedzieć, że stosowanie rusztowań jest już mało popularną, przestarzałą metodą realizacji prac na wysokościach.

Podnośniki koszowe są zdecydowanie wygodniejsze i zapewniają zdecydowanie wyższy poziom bezpieczeństwa. Przede wszystkim przygotowanie podnośnika do pracy zajmuje zdecydowanie mniej czasu niż rozstawienie rusztowania. Kosz osobowy zapewnia dużo większą stabilność dla pracownika, który ma obowiązek przypiąć się specjalną uprzężą bezpieczeństwa do kosza. Pracownik jest podnoszony na odpowiednią wysokość za pomocą ramienia podnośnika, a razem z nim mogą być podnoszone odpowiednie elementy konstrukcyjne czy materiały budowlane. Stosowanie podnośników koszowych pozwala więc na zwiększenie bezpieczeństwa, oszczędność czasu i zdecydowanie lepszy poziom realizowanych usług.

wynajem podnośników

Usługi podnośnikowe, które są realizowane przez firmy oferujące wynajem podnośników, to nowoczesny i aktualnie najczęściej wykorzystywany sposób na realizowanie prac na wysokości. Dzisiaj na placach budowy czy w innych miejscach, gdzie wykonuje się jakąś pracę kilka czy kilkanaście metrów nad ziemią, zobaczyć można podnośniki z koszem osobowym, a nie rusztowania. Montaż rusztowań jest zbyt długotrwały i choć pozornie rusztowania są tańsze to w końcowym rozrachunku sprawny przebieg prac i oszczędność czasu dzięki podnośnikom koszowym to inwestycja, którą warto podjąć.

Naszym klientom oferujemy wynajem podnośników w Warszawie i okolicach. Zapewniamy przystępne warunki cenowe, profesjonalne podejście, dbałość o bezpieczeństwo, a także szeroki wachlarz podnośników, które można dobrać zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami.

Zapraszamy do współpracy!