Nasza oferta to usługa, która spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych oraz firm. Świadczymy ja na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego nie tylko na placach budowy, gdzie podnośniki koszowe mogą stanowić ułatwienie podczas prac wykończeniowych czy montażowych, ale również w wielu innych miejscach, gdzie kosz na długim ramieniu wysięgnika zapewnia stabilną podstawę do wykonywania różnorodnych zadań.

Wynajem podnośników w Warszawie oferujemy w cenach, które z całą pewnością można nazwać konkurencyjnymi. Jesteśmy w stanie dobrać takie rozwiązania, które zadowolą każdego klienta i zapewnią pełne zadowolenie ze zrealizowanych prac. Proponujemy wynajem długofalowy, a także jednorazowe zlecenia.

 Podnośniki koszowe

Polecamy wynajem podnośników koszowych do szerokiego zakresu wykonywanych prac wysokościowych. Nasze maszyny świetnie spisują się w przypadku takich prac, jak:

  • montaż okien,
  • prace modernizacyjne oświetlenia na dużej wysokości,
  • montaż i demontaż reklam na wysokich budynkach czy billboardach reklamowych,
  • wysokościowe mycie okien,
  • czyszczenie rynien i dachów,
  • strącanie sopli i nagromadzonego śniegu na dachach budynków itp.

Ten rodzaj urządzeń wykorzystywany jest często przez firmy, które zajmują się powyższymi usługami, a nie posiadają własnych urządzeń podnośnikowych. Chętnie podejmiemy się współpracy jako podwykonawca na dłużej, ale podejmujemy się również jednorazowych zleceń na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Gwarantujemy profesjonalne usługi oraz doskonałą obsługę oferowanych urządzeń przez wykwalifikowanych i doświadczonych operatorów, którzy zapewniają bezpieczeństwo na obszarze realizacji usługi.

Realizując naszą pracę do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dobieramy najlepsze urządzenia do konkretnego zadania, by zapewnić optymalny rezultat prowadzonych działań. Gwarantujemy, że nasze maszyny to nowoczesne i zaawansowane technologicznie podnośniki koszowe, które znakomicie sprawdzają się w nawet najtrudniejszych warunkach.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w Warszawie i w województwie mazowieckim. Czekamy na Państwa zlecenia przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!