Podnośniki koszowe w sztuce ulicznej?

Sztuka uliczna w ostatnich latach bardzo zyskuje na popularności. Coraz częściej na ulicach polskich miast można zobaczyć efektowne murale, czyli wielkogabarytowe dekoracyjne malarstwo ścienne. Dlaczego piszemy o tym w artykule na stronie dotyczącej usług podnośnikowych? Podnośniki koszowe mają swój udział w tworzeniu murali, o czym z przyjemnością Państwu opowiemy.

Skupimy się oczywiście na ulicach Warszawy, gdzie powstaje coraz więcej murali, które poświęcone są ważnym wydarzeniom historycznym, jak murale związane z Powstaniem Warszawskim, stanowią sposób promocji akcji charytatywnych czy mają za zadanie reklamować wydarzenia, marki, produkty. Przeważnie obrazy malowane przez prawdziwych artystów powstają na budynkach mieszkalnych, często na ścianach, które dzięki muralom są odnawiane i pozbywają się mrocznego charakteru. Wiele pięknych dzieł powstało na warszawskiej Woli, na Pradze czy w centrum.

Podnośniki koszowe pomagają artystom w tworzeniu ich dzieł na dużych wysokościach. Stosowanie rusztowań nie byłoby wygodne ani bezpieczne. Malarze murali to nie budowlańcy, którzy są przyzwyczajeni do korzystania z rusztowania. Dla nich zdecydowanie bezpieczniejszy będzie kosz podnośnika, który zapewnia wygodę, mobilność, łatwiejsze przemieszczanie się, a także pomaga w podnoszeniu materiałów do tworzenia dzieł, które można oglądać na ścianach.

podnośniki koszowe Warszawa
 

Dzięki współpracy artystów tworzących sztukę uliczną z firmami, które zapewniają wynajem podnośników koszowych, można zobaczyć naprawdę wspaniałe obrazy, które zdobią ulice miast, wnoszą coś nowego i efektownego do otoczenia, pomagają zapamiętać ważne wydarzenia czy oddać cześć bohaterom i ważnym osobom. Bez pomocy podnośnika malarzom ciężko byłoby dostać się na wysokość kilku metrów i tworzyć wielkogabarytowe murale, które zachwycają, ożywiają środowisko i stanowią nie tylko dużą atrakcję, ale również ciekawy przekaz oraz charakter miasta.

Nasza firma bardzo chętnie podstawia podnośniki na samochodach pod ściany budynków, na których mają powstawać dzieła sztuki, które będą cieszyć oczy nie tylko mieszkańców stolicy, ale również turystów i przyjezdnych. Takie zlecenia są prawdziwą przyjemnością, ponieważ lubimy przykładać rękę do tworzenia czegoś nowego, efektownego i przeznaczonego dla wszystkich odbiorców i dla naszego miasta.

Zapraszamy do współpracy artystów i wszystkie firmy, które chciałyby stworzyć mural na wysokim budynku. Jesteśmy otwarci i gotowi, by pomóc tworzyć sztukę przez duże s!