Na co zwrócić uwagę wynajmując podnośniki koszowe?

Zamówienie podnośników koszowych dla osoby, która nie zna się na usługach podnośnikowych, może być trudnym zadaniem. Nie każdy przecież zna się na aspektach technicznych czy na sposobie dobierania maszyny do zadania, które należy wykonać. W tym artykule chcielibyśmy odrobinę przybliżyć temat wyboru podnośnika, a także zaprosić Państwa do korzystania z naszych usług.

Co więc należy wziąć pod uwagę chcąc zamówić podnośniki koszowe? Dlaczego nie zawsze jest tak, że mały podnośnik będzie odpowiedni do pracy przy niskim budynku? I czy wysokość robocza jest najważniejsza?

Proszę zwrócić uwagę na poniższą fotografię. Jest to znakomity przykład pracy, przy której mały podnośnik koszowy, nawet o wysokości roboczej 20 metrów, nie byłby odpowiednim urządzeniem do realizacji zadania.

Budynek jest niski, ma około 12 metrów wysokości. Wielu klientów uważa, że podnośnik klasy 18 czy 20 metrów będzie idealny i bez problemu poradzi sobie ze zrealizowaniem zlecenia. Niestety takie myślenie może być dalekie od prawdy, ponieważ bardzo często ważniejszy jest zasięg boczny, czyli tzw. wysięg boczny.

podnośniki koszowe Warszawa
 

Zamówienie trochę większego sprzętu może przynieść korzyść w postaci oszczędności na czasie potrzebnym na częste przestawianie maszyny, uniknięcia mandatu czy zmniejszeniu kosztów zamknięcia ulicy w trakcie prac.

Oczywistym jest, że osoba, która na co dzień nie zajmuje się usługami podnośnikowymi, może mieć trudność z prawidłowym doborem sprzętu. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalną pomoc w wyborze maszyny, która zrealizuje dla naszego klienta prace podnośnikowe. Gwarantujemy profesjonalny wynajem podnośników koszowych w Warszawie wraz z fachową pomocą operatorów podnośnika, którzy zrealizują zadanie na najwyższym poziomie.

Nasi dyspozytorzy dobiorą najlepsze możliwe rozwiązanie, dlatego zapraszamy do rozmowy i przedstawienia nam możliwie jak najbardziej szczegółowych informacji na temat prac, które mamy zrealizować za pomocą naszych podnośników. Jesteśmy gotowi do pracy!