W zimie nie zapomnij o bezpieczeństwie – zamów podnośniki koszowe!

Zima to szczególny czas, w którym firmy oferujące podnośniki koszowe mogą liczyć na typowo sezonowe zlecenia. Tylko w zimie możemy spodziewać się zamówień na usługi podnośnikowe nie tylko do dużych budynków, ale również do obiektów mieszkalnych, gdzie niezbędne jest usuwanie śniegu i strącanie sopli, by zapewnić bezpieczeństwo.

Podnośniki koszowe w zimie

Zimową porą, zwłaszcza gdy dopisuje śnieżna pogoda, na dachach budynków osadza się śnieg, a z rynien i krawędzi dachów zwisają sople, które choć wyglądają pięknie i nadają klimatu tej niezwykłej porze roku, to mogą być bardzo niebezpieczne, a nawet doprowadzić do tragedii. Śnieg gromadzący się na dachach, jeżeli nie jest usuwany, może spowodować katastrofę budowlaną w postaci zawalenia się dachu. Pokrywa śniegowa spadająca z dachu również może zagrażać bezpieczeństwu – chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że duża ilość twardego śniegu spadającego z góry na czyjąś głowę to nic przyjemnego i może się zakończyć utratą zdrowia, a nawet życia.

Skorzystaj z usługi wynajmu

Wynajem podnośników koszowych to usługa często wykorzystywana przez osoby i firmy, które oferują klientom odśnieżanie dachów i strącanie sopli. Niektórzy właściciele domów wynajmują podnośniki na własną rękę, wraz z profesjonalną obsługą operatorów, by zadbać o usunięcie nagromadzonego śniegu czy pozbyć się ostrych lodowych sopli. Przy pomocy podnośnika koszowego zrealizowanie takiego zadania jest w pełni bezpieczne, ponieważ pracownik, który ma usunąć śnieg czy lód, może zostać bezpiecznie podniesiony na odpowiednią wysokość i polegać na swojej stabilnej pozycji i umiejscowieniu w koszu. Nie polecamy wykonywania takich prac za pomocą drabiny, ponieważ naprawdę nie trudno o drobny błąd i upadek, który może być naprawdę groźny w skutkach.

Sprawdź: Na co zwrócić uwagę wynajmując podnośniki koszowe?

wynajem podnośników

Należy pamiętać, że usuwanie śniegu z dachów jest obowiązkiem każdego zarządcy budynku. W przypadku zaniedbywania tego obowiązku zgodnie z prawem można otrzymać karę, ale największą karą za zaniedbanie może być tragedia budowlana czy utrata zdrowia lub nawet życia.

Podnośniki koszowe w naszej firmie

Chcąc wynająć podnośniki na samochodach, które będą pomocne przy usuwaniu sopli i śniegu z dachu Państwa firmy czy domu, wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Z przyjemnością dostarczymy odpowiedni podnośnik koszowy wraz z pomocą doświadczonego operatora, który zadba o sprawny przebieg realizowanego zlecenia. Każdego roku pomagamy w usuwaniu pokrywy śnieżnej i sopli w Warszawie – dla nas nawet najsroższa zima nie jest straszna!

wynajem podnośników koszowych