O firmie

Nasza firma działa na polskim rynku już od 1989 roku, a więc może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w realizowaniu usług dźwigowych i wynajmu nowoczesnych podnośników koszowych dla klienta indywidualnego jak i dla firm poszukujących podwykonawców. Doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet klientów, którzy poprzeczkę swoich oczekiwań stawiają naprawdę bardzo wysoko.

W naszej pracy stawiamy na solidność, terminowość i współpracę z klientem kierując się jego oczekiwaniami. Indywidualne podejście podczas realizacji takich usług jak wynajem podnośników cieszy się dużym szacunkiem ze strony klientów, którzy są w pełni zadowoleni z naszego sposobu pracy – indywidualnego doboru urządzeń do realizacji konkretnego zadania. Z nieukrywaną satysfakcją możemy pochwalić się również dużym szacunkiem ze strony konkurencyjnych firm oferujących dźwigi.

Z chęcią podejmujemy współpracę z klientem indywidualnym jak i z małymi, średnimi i dużymi firmami, które chcą wykorzystywać nasze maszyny podczas różnorodnych działań. Każdy może liczyć na fachową pomoc i poradę odnośnie doboru urządzeń podnośnikowych, które można stosować np. w usługach na wysokościach.

Nasze maszyny to najnowocześniejsze urządzenia, z którymi można zmierzyć się z każdym wyzwaniem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu i nawiązywania współpracy z firmą, dla której klient i jego oczekiwania to najważniejsze kwestie w świadczeniu usług dźwigami.

Czekamy na kontakt!